top of page

Reserve a Table

OLEME AVATUD

ESMASPÄEV-REEDE

Lõunapakkumised 11:00 - 14:00

 18:00-22:00

 LAUPÄEV 13:00 - 23:00

PÜHAPÄEV 13:00 - 20:00

Restoran Wirkes' Peasaal
No upcoming events at the moment

Koge Lauri Loit-i poolt kokku pandud maitseid meie restoranis!

Koge Omanäoliseid Maitseid

Igatsete tõelist maitseelamust Eesti toorainest? Meie restoran Lahemaa Rahvuspargis, Vergi sadamas, on teie tulevane sihtkoht. Püüdleme selle poole, et luua söögikoht, kus hinnatakse oma toorainet, Eesti toidu ajalugu ning tänapäeva muutusi köögimaastikul.

Traditsioon vs Maitse?

Ootame teid maitsete meloodiasse, mis on alguse saanud meie metsadest ning põldudest. Meie pühendumus puhtale ja heale toidule tuleb esile, kui valmistame klassikalisi Eesti roogasid kohalikest koostisosadest nagu põder ja värske kala.

Visuaalselt Meeldejääv Kogemus

Rahuliku sadama ääres asetsev restoran pakub söögikogemust, mida rikastavad rahustavad merevaated ning küünalde võbelemine. Olgu tegemist romantilise õhtusöögi või rõõmsa koosviibimisega, meie mereäärsetes laudades luuakse täiuslik õhkkond meeldejäävateks hetkedeks.

Kohalik Kunst & Külalislahkus

Meie restoran pole lihtsalt toidukoht. See on koht, kus hinnatakse kohalikku kunsti ja külastajat. Meie seintel on kohalike talentide kunstiteosed, lisades teie koosviibimisele kunstilist silmailu ning põhjust käikude vahel jalgu sirutada. Meie meeskond tagab soojalt tervitava atmosfääri, pannes teid tundma nagu oleksite oma kodus!

Restorani Peasaal 2023
Wirkes menüü web (490 x 1530 mm).jpg
bottom of page